Головна сторінка

Анкета для членів уаіб, розроблена Дирекцією за дорученням Ради. Анкетування членів Асоціації планується провести у січні 2007 рокуСкачати 14.59 Kb.
НазваАнкета для членів уаіб, розроблена Дирекцією за дорученням Ради. Анкетування членів Асоціації планується провести у січні 2007 року
Дата конвертації22.03.2016
Розмір14.59 Kb.
ТипАнкета

Засідання Ради УАІБ

22 грудня 2006 року відбулося чергове засідання Ради УАІБ, на якому були розглянуті питання про вступ до УАІБ таких компаній: ТОВ „КУА „Проффіт-Інвест” (м.Київ), ТОВ „КУА „Інвест-Бізнес” (м.Київ), ТОВ „КУА „ТЕРСІН” (м.Київ), ТОВ „КУА „ПРОФЕСІЙНИЙ ФОНДОВИЙ МЕНЕДЖЕР”(м. Дніпропетровськ), ЗАТ „КУА „Кристал-Фінанс” (м.Миколаїв), ЗАТ „КУА „ОДЕСБУДІНВЕСТ”(м.Одеса), ТОВ „КУА АПФ „НІКО ФІНАНС” (м.Київ), ТОВ „КУА „Будівельні проекти” (м.Київ), ТОВ „КУА „Магістр” (м.Київ та видачу їм подання на отримання ліцензій.

Обговорено питання про співробітництво УАІБ з Київським інститутом інвестиційного менеджменту щодо підготовки кадрів з управління активами. З доповіддю виступив ректор КІІМ Я.Головко. За рішенням Ради створена робоча група, яка повинна розробити проект програми залучення вищих навчальних закладів до підготовки кадрів для ринку спільного інвестування.

Головуючий Ради УАІБ С. Оксаніч вніс на розгляд Ради пропозицію про створення в Україні мережі фондових магазинів. Прийнято рішення про створення робочої групи, яка повинна деталізувати конкретні шляхи розбудови цієї мережі.

Рада в цілому схвалила Стандарт №1 «Бухгалтерського обліку діяльності інститутів спільного інвестування». Дирекції УАІБ спільно з розробниками доручено врахувати пропозиції членів Ради Асоціації, висловлених у процесі обговорення Стандарту та винести його на розгляд Загальних зборів УАІБ.

Члени Ради схвалили план підготовки науково-практичної конференції „Досвід і проблеми спільного інвестування», яку планується провести 16 лютого 2007 року.

Обговорена та схвалена Анкета для членів УАІБ, розроблена Дирекцією за дорученням Ради. Анкетування членів Асоціації планується провести у січні 2007 року.

Рада УАІБ розглянула та визначила свою позицію щодо ситуації навколо дублювання Генеральною прокуратурою функцій Податкової адміністрації та Держфінмоніторингу в частині діяльності венчурних фондів.