Головна сторінка

Екскурсія до музею та патологоанатомічного відділення Кіровоградської обласної лікарні 05. 04. 2014Скачати 17.53 Kb.
НазваЕкскурсія до музею та патологоанатомічного відділення Кіровоградської обласної лікарні 05. 04. 2014
Дата конвертації23.03.2016
Розмір17.53 Kb.
ТипДокументи

Екскурсія до музею та патологоанатомічного відділення Кіровоградської обласної лікарні
05.04.2014
Чи задумувалися Ви, в якому місті проживаєте, в якому місці навчаєтеся, що Вам пропонують під час навчального процесу?

Студенти напряму підготовки “Правознавство“ разом із кураторами груп Терещенко О.О. і Мороз С.С. у рамках вивчення навчальних дисциплін кримінального блоку відвідали з дозволу головного лікаря Андрєєвої Лариси Миколаївни музей та патологоанатомічне відділення Кіровоградської обласної лікарні.

Їх тепло зустрів співробітник музею обласної лікарні. В музеї зібрані матеріали, які розповідають про історію створення першої лікарні в місті Єлизаветград, про роль земських лікарів, про роль медичного працівника в Першій та Другій світових війнах, повоєнні часи, появу обласної лікарні, Чорнобильський відголос. У музеї продемонстрували експонати частин людського тіла.

Екскурсію по патологоанатомічному відділенні провела старший лаборант Ольга Юріївна. Вона показала студентам холодильник, операційний зал та експонати різних частин тіла з явними ознаками захворювань. Серед представлених експонатів були захворювання на рак, вроджені та хронічні захворювання.

Студенти від побаченого та пережитого були в захопленні, адже теорія повинна бути обов’язково підкріплена практичними навичками.

Інститут та працівники кафедри правознавства впевнені, що, відвідавши правоохоронні органи, суд, адвокатську контору, слідчий ізолятор, лікарню, і, запам’ятавши їхнє розташування та призначення, в подальшій своїй діяльності на ниві юриспруденції кожен студент обов’язково допоможе своєму клієнтові, де б той не знаходився, і надасть кваліфіковану правову допомогу.


Мороз С.С.

Терещенко Л.О.