Головна сторінка

Кз кор «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» м. Біла ЦеркваСкачати 24.32 Kb.
НазваКз кор «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» м. Біла Церква
Дата конвертації16.03.2016
Розмір24.32 Kb.
ТипДокументи

КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» м. Біла Церква

Вчитель математики Усова Алла Анатоліївна,

вчитель математики та інформатики Жихарєва Тетяна Василівна.Задоволення і навчання рухаються

пліч-о-пліч, але задоволення іде попереду.   

Вільям Уордсворт 

Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту (директор Володимир Матвійович Балясников – заслужений працівник фізичної культури та спорту) є закладом де сучасні методи, форми та засоби навчання можна побачити на кожному уроці. Унікальність цього закладу у м. Біла Церква полягає ще і утому, що ліцеїсти дуже вміло поєднують навчання та спорт. Про успіхи та здобутки нашого закладу можна дізнатися на сторінках ліцейського сайту http://kolifks.kiev.ua/ , який є динамічним у процесі висвітлювання подій та новин.

Що року ліцей відчиняє двері новим учням та їх батькам и перше, що вражає їх – це матеріально-технічна база. Ліцею є чим пишатися – це і кабінет інформаційно-комунікаційних технологій, і кабінет комп’ютерних технологій, і кабінети фізики, української мови та олімпійського спорту, що обладнані мультимедійною технікою, і звичайно – кабінет інформатики, в якому вже майже 6 роки вчитель Жихарєва Тетяна Василівна використовує інтерактивну дошку PolyVision.


Програмне забезпечення дозволяє створювати різні по формі та методам уроки, створювати навчально-методичні матеріали, постійно знаходити щось нове та творчо працювати над вирішенням поставлених проблем або запита

Широке впровадження в навчально-виховний процес нових інформаційних технологій навчання, що базуються на комп’ютерній підтримці навчально-пізнавальної діяльності, відкриває перспективи щодо гуманізації навчального процесу, розширення та поглиблення теоретичної бази знань і надання результатам навчання практичної значущості.

І це зрозуміло: у вільній школі, до якої ми йдемо, кожен не тільки може, а й повинен працювати так, щоб використовувати всі можливості, щоб крокувати в ногу з часом, щоб вдосконалювати, відкривати нові та підтримувати сучасні здобутки технічного прогресу.

Комп’ютер заполонив наш стиль та ритм життя. Кожен учень на «ти» спілкується з ним. Йому просто так зручно. Тому за вимогою часу, використання інформаційних технологій є необхідністю. В стінах нашого закладу постійно проводяться уроки та заходи з використанням інформаційних технологій. Це дає можливість, у закладі зі спортивним профілем навчання, диференціювати навчання відповідно до запитів, нахилів та здібностей учнів, інтенсифікувати й інтегрувати навчальний процес, спрямовуючи його до дослідницької діяльності, розкриваючи творчий потенціал учня, за рахунок збільшення питомої ваги візуалізації матеріалу та активізації пізнавальної діяльності.


На уроці «Симетрія навколо нас», 9 клас

На уроці «Застосування похідної», 11 клас«День народження числа Пі» виховний захід