Головна сторінка

Рішення 27. 12. 2007 м. Київ №2368 Про затвердження роз’яснення "Щодо порядку відшкодування державного мита за операції з випуску (емісії) цінних паперів інститутів спільного інвестування пайових інвестиційних фондів"Скачати 11.73 Kb.
НазваРішення 27. 12. 2007 м. Київ №2368 Про затвердження роз’яснення "Щодо порядку відшкодування державного мита за операції з випуску (емісії) цінних паперів інститутів спільного інвестування пайових інвестиційних фондів"
Дата конвертації22.03.2016
Розмір11.73 Kb.
ТипРішення

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ


РІШЕННЯ27.12.2007 м. Київ №2368


Про затвердження роз’яснення “Щодо порядку відшкодування державного мита за операції з випуску (емісії) цінних паперів інститутів спільного інвестування - пайових інвестиційних фондів”


Відповідно до пункту 23 статті 7 Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні”, Закону України “Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)” та нормативно-правових актів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити роз’яснення “Щодо порядку відшкодування та відображення в бухгалтерському обліку пайових інвестиційних фондів державного мита за операції з випуску (емісії) цінних паперів інститутів спільного інвестування” (додається).

2. Керівнику апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Керівника апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ю. Назаренка.
Т.в.о. Голови Комісії С. Бірюк