Головна сторінка

Рішенням Загальних зборів уаіб від 21 грудня 2012 року зі змінами від 28 лютого 2014 рокуСкачати 19.27 Kb.
НазваРішенням Загальних зборів уаіб від 21 грудня 2012 року зі змінами від 28 лютого 2014 року
Дата конвертації21.03.2016
Розмір19.27 Kb.
ТипРішення


ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Загальних зборів УАІБ

від 21 грудня 2012 року

зі змінами від 28 лютого 2014 року

зі змінами від 25 лютого 2015 року
Погоджено

Рішення НКЦПФР №213 від 19.02.2013р.

Рішення НКЦПФР №393 від 01.04.2014р.

Рішення НКЦПФР №648 від 13.05.2015р.

СТАНДАРТ УАІБ 1

„Бухгалтерський облік діяльності інститутів спільного інвестування”

(нова редакція)


  1. Сфера застосування


1.1. Стандарт УАІБ 1 „Бухгалтерський облік діяльності інститутів спільного інвестування” (далі – Стандарт) створено з метою упорядкування питань з обліку основних видів операцій інститутів спільного інвестування (далі – ІСІ).

1.2. Стандарт встановлює порядок застосування компаніями з управління активами – членами Української асоціації інвестиційного бізнесу (далі - УАІБ) Правил ведення бухгалтерського обліку основних операцій інститутів спільного інвестування, затверджених рішенням Ради УАІБ та погоджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, які є його невід’ємною частиною.

1.3. Облік операцій ІСІ здійснюється відповідно до Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Закону України „Про інститути спільного інвестування”, з урахуванням особливостей бухгалтерського обліку ІСІ, встановлених НКЦПФР відповідно до законодавства, та Правил ведення бухгалтерського обліку основних операцій інститутів спільного інвестування, затверджених рішенням Ради УАІБ та погоджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

1.4. Застосування цього Стандарту є обов’язковим для компаній з управління активами - членів УАІБ.
2. Контроль за дотриманням вимог Стандарту
2.1. Контроль за дотримання компаніями з управління активами – членами УАІБ вимог Стандарту здійснюється Дирекцією УАІБ на підставі річної регулярної інформації, отриманої від компаній з управління активами – членів УАІБ відповідно до Положення про збір та обробку інформації, яка надається до Української асоціації інвестиційного бізнесу членами Асоціації.

2.2. Наявність в річній регулярній інформації посилання, що фінансова звітність складена відповідно Міжнародних стандартів фінансової звітності є підтвердженням дотримання компаніями з управління активами – членами УАІБ вимог Стандарту.
3. Порядок внесення змін до Стандарту
3.1. Зміни та доповнення до цього Стандарту приймаються Загальними зборами УАІБ та погоджуються Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку в установленому чинним законодавством порядку.