Головна сторінка

Вагомі досягнення оцінено належними нагородамиСкачати 15.29 Kb.
НазваВагомі досягнення оцінено належними нагородами
Дата конвертації22.03.2016
Розмір15.29 Kb.
ТипДокументи

Вагомі досягнення оцінено належними нагородами
Для виявлення та розповсюдження кращого досвіду організації житлово-побутових умов у студентських гуртожитках, самопідготовки студентів, створення безпечних умов проживання, удосконалення діяльності студентських рад, стимулювання активної участі студентської молоді в організації свого дозвілля і в формуванні здорового способу життя протягом 2009/10 навчального року проводився обласний огляд-конкурс на краще облаштування студентських гуртожитків.

За результатами огляду студентський гуртожиток Дубенської філії Університету «Україна» посів ІІІ місце серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Рівненської області. Приємно констатувати, що право бути одним із кращих наш гуртожиток виборов серед 22 навчальних закладів. Крім того, радує той факт, що функціонує гуртожиток усього рік, а досягнення вже суттєві.

А два роки тому все тільки починалось… Рішенням Дубенської міської ради від 24.10.2008 р. університету було надано в оренду приміщення по вул. Грушевського, 168а, а точніше 3-ій поверх колишнього гуртожитку ВАТ «Віра» для облаштування студентського гуртожитку. На сьогодні студенти університету мають комфортне помешкання з усіма зручностями. А це 16 житлових кімнат, кімнати для самопідготовки, відпочинку, сучасна кухня із двома електроплитами, автономне електроопалення, водопостачання, встановлені два бойлери для постійної подачі гарячої води. Кожна кімната облаштована сучасними меблями, належним освітленням.

Для повноцінної підготовки до занять у кожне помешкання підключено мережу Інтернет.

Минулого тижня в обласному управлінні освіти і науки України Рівненської облдержадміністрації відбулось урочисте нагородження переможців огляду-конкурсу, на якому нам вручили почесні грамоти та кубок, а також цінні подарунки: холодильник «Атлант», пральну машину «LG» та пилосмок «Самсунг».

Такі досягнення дають стимул працювати та створювати всі умови для належного проживання і відпочинку студентів університету.
О. Гаврилюк,

комендант гуртожитку

Дубенської філії Університету «Україна»