Головна сторінка

Виконання плану та бюджету уаіб за другий квартал 2007 рокуСкачати 21.53 Kb.
НазваВиконання плану та бюджету уаіб за другий квартал 2007 року
Дата конвертації22.03.2016
Розмір21.53 Kb.
ТипВиконання плану

Засідання Ради УАІБ

12 липня 2007 року відбулося чергове засідання Ради УАІБ. Рада розглянула питання про виконання плану та бюджету УАІБ за другий квартал 2007 року, а також заслухала Звіт ревізійної комісії щодо результатів перевірки фінансово-господарської діяльності УАІБ за цей період та затвердила їх.

Члени Ради обговорили проект плану роботи та бюджету Асоціації на третій квартал 2007 року, взяли його за основу та доручили дирекції доопрацювати з урахуванням висловлених зауважень та планів роботи секцій і Регіональних представництв. На засіданні було обговорено план роботи Дисциплінарного комітету на 2007 рік, який запропоновано доопрацювати в межах компетенції комітету з урахуванням висловлених зауважень.

Рада УАІБ остаточно затвердила Положення про порядок прийому компаній до складу членів УАІБ та надання Подання товариствам, які мають намір отримати ліцензію на здійснення діяльності з управління активами інституційних інвесторів. Документ було розроблено згідно рішення Ради щодо зміни порядку прийому в члени Асоціації та поліпшення передліцензійної підготовки членів Асоціації. Згідно Положення Дирекція УАІБ надає додаткову безоплатну послугу компаніям-членам Асоціації щодо представлення їхніх інтересів у ДКЦПФР у процесі отримання або продовження ліцензії на підставі виданого доручення.

Члени Ради розглянули питання про створення нових Регіональних представництв УАІБ: у Донецьку - на базі ТОВ «КУА «Фінінвест-груп», в Одесі – на базі ТОВ «КУА «Менеджмент Інвест Груп», у Дніпропетровську - на базі ТОВ «КУА Альтус ессетс актівітіс» та призначили їхніх керівників. На сьогодні в УАІБ створено шість регіональних представництв, завдання яких сприяти розвитку ІСІ та НПФ в регіоні, забезпечувати взаємодію Асоціації з місцевими органами державної влади, координувати діяльність розташованих у регіоні компаній-членів УАІБ, надавати консультаційну та методичну допомогу членам УАІБ, а також організовувати різноманітні заходи щодо сприяння розвитку інвестиційного бізнесу на регіональному рівні.

На засіданні було розглянуто питання про недобросовісну рекламу на ринку цінних паперів, спровоковану діяльністю громадського руху «Антибанк», і вирішено розробити низку заходів щодо її запобіганню. Як підкреслив Головуючий Ради УАІБ Дмитро Леонов, Асоціація ніколи не підтримувала і не буде підтримувати рекламних заходів, які у процесі просування фінансових послуг будуть здійснювати спроби протиставлення діяльності інституцій, що працюють у фінансовому секторі. УАІБ запрошує до співпраці об’єднання інших фінансових установ щодо розробки узгоджених стандартів добросовісної реклами фінансових послуг.

Рада УАІБ вирішила створити в рамках діяльності Секції управління активами публічних ІСІ Робочу групу з опрацювання питань недобросовісної реклами, до якої запросити також представників асоціацій-партнерів, зокрема Асоціацію українських банків, Лігу страхових організацій та інших асоціацій – членів Координаційного центру з розвитку фінансового сектору.

Дирекції УАІБ також доручено забезпечити проведення анкетування та моніторингу думки компаній–членів УАІБ щодо всіх пропозицій, які можуть у подальшому вимагати змін та доповнень до внутрішніх документів Асоціації.

Наступне засідання Ради УАІБ відбудеться 9 серпня 2007 року.